AJAX KØBENHAVN HÅNDBOLD

Bestyrelsen

En uge før bestyrelsesmøderne kan man indsende forslag til dagsorden til formand Anette Laustsen på mail: formand@ajax.dk

Næste bestyrelsesmøde afholdes den 30. oktober 2017 kl. 18.00 i Bavnehøj.

Forretningsorden for Ajax Københavns Bestyrelse – vedtaget 08-11-16:

Gældende aftaler for sæsonen 2017-2018:

Referater:
28. september


30. august

20. juni

22. maj

20.april

22.marts

21. februar

03. januar

06. december

08. November

10. oktober

05. september

06. juni 2016

02. maj 2016

04.april 2016

22. februar 2016

26. november 2015

26. november 2015

27. oktober 2015

01. september 2015

22. juni 2015

18.maj 2015

30. april 2015

7. april 2015
2. marts 2015
2. februar 2015
5. januar 2015

 

Bestyrelsen sæsonen 2017-18:

Bestyrelsen - Anette Laustsen

Anette Laustsen - Formand

Formand
Mobil: 27 27 44 03
Emailformand@ajax.dk

Bestyrelsen - Niels Jensen

Niels Jensen - Næstformand

Næstformand
Mobil
: 61 77 43 72
Emailnielsjensen82@gmail.com

profile-shadow-woman1

Bente Gardil - Økonomiansvarlig

Økonomiansvarlig
Mobil
:  50 56 56 04
Email: bente@ajax.dk

Tim Myhrvold

Tim Myhrvold - Sponsor og kommunikationsansvarlig

Sponsor og kommunikationsansvarlig fra 1. april 2016
Mobil: 22 68 21 65
Email: tim.myhrvold@gmail.com

WP_20140915_16_47_45_Pro

Jan Barslev - Formand for Sportsligt udvalg

Formand for Sportsligt udvalg
Mobil: 41 41 55 99
Email: janbarslev@gmail.com

Jesper Berg

Jesper Berg - Repræsentant 1. damer

Repræsentant 1. damer
Mobil: 20 40 27 86
Mail: jesperberg2100@gmail.com

Bestyrelsen - Annette Grønmann

Annette Grønmann Larsen - Repræsentant 1. herrer

Repræsentant 1. herrer
Mobil: 30 55 45 05
Mail: annetteg@ajax.dk

HS1 Jesper Bak 16-17 AJAX_65A9113

Jesper Bak - Suppleant

Suppleant
Mobil
: 30 74 17 53
Emailbakschen@hotmail.com

profile-shadow-woman1

Amada Turey - Suppleant

Suppleant
Mobil: 22 63 51 98
Emailiamturay@hotmail.com

Bestyrelsen - Annette Grønmann

Annette Grønmann Larsen - Sekretær

Sekretær
Mobil: 30 55 45 05
Mail: annetteg@ajax.dk