AJAX KØBENHAVN HÅNDBOLD

Trænerstab 1. Herrer sæsonen 2019-20

Lars Nedergaard - Afdelingsansvarlig/Træner

Afdelingsansvarlig/Træner
Mobil
: 61 20 96 61
EmailLarsfnedergaard@gmail.com

Sonni Larsen - Assistenttræner

Assisenttræner
Mobil:+45 42 44 64 20
EmailBoyson222@hotmail.com

Claus Brunse - Målmands-/forsvarstræner

Målmands-/forsvarstræner
Mobil: 24 48 01 66
Emailcb@lautruppark.dk

 

Jeanette Asfberg - Holdleder

Holdleder
Mobil: 60 64 14 50
Emailjeanette.asferg@gmail.com

Catharina Henriksen - Holdleder

Holdleder
Mobil:
Email:

Thomas Torabi - Fysisk træner

Fysisk træner
Mobil: 27 82 76 12
Emailkontakt@completeathlete.dk

Frederik Wielandt - Fysioterapeut

Fysioterapeut
Mobil:
Email:

Ole Christensen - Sportschef

Sportschef
Mobil: 29 66 59 90
Emailotc@sport.dk

Daniel Svensson - Direktør

Direktør
Mobil
: 51 90 99 95
Email: ds@ajax.dk

Mikkel Frid - VIP & PR

VIP & PR
Mobil
: 31 20 90 45
Emailmikkel.frid@gmail.com

Annette Grønmann Larsen - Administrationen

Administrationen
Mobil
: 52 16 76 43
Emailannetteg@ajax.dk

Henrik Ritlov - Bestyrelsesformand og Økonomi direktør

Bestyrelsesformand og Økonomi direktør
Mobil
: 40 63 72 29
Email: henrik@ritlov.dk