Trænerstab ungdom senior

Trænere i Ajax sæsonen 2020/2021 - opdateret 28. maj 2020

Indsamler af data til listen: Sportsligt udvalg, Annette Grønmann Larsen og Irene Christensen.
Hvis man ikke ønsker, at have sine data på listen eller Ajax hjemmeside, så giv venligst Irene Christensen besked. 
Mail: Irenechristensenprivat@hotmail.com                                        

Hold:Titel:Navn:Mobil nr.:Mail:
Ungdom:
Happy Kidz
AfdelingsansvarligFrederikke Kristensen22 17 99 48frederikkerejgaard@gmail.com
TrænerDennis Kristensen26 80 26 91dbk1957@live.dk
TrænerIben Krogh28 29 32 17kontakt@ikrogh.dk
HoldlederChristina Bjørn40 92 95 09stinnabka@hotmail.com
AdministrativhjælperAnnette Grønmann52 16 76 43annetteg@ajax.dk
AdministrativhjælperIrene Christensen28 44 70 49IreneChristensenprivat@hotmail.com
Sportslørdag
AfdelingsansvarligJacob Just Mikkelsen30 25 40 82jacobjustmikkelsen@gmail.com
U6 + U7 Drenge og Piger
AfdelingsansvarligChristian Poulsen
60 71 61 09duero.vin@jubii.dk
U8 + U9 Drenge
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdEddie Derlich24 34 79 54eddiederlich@gmail.com
Træner 2. holdThomas Sohnesen53 64 30 55sohnesen@gmail.com
U8 + U9 Piger
Afdelingsansvarlig og træner 1 . holdHelge Bruus Jensen40 55 66 01helge@ajax.dk
TrænerAllan Kongsted31 61 14 70allankongsted@hotmail.com
TrænerLinda Terkelsen40 42 53 43slinde84@gmail.com
TrænerMitra Sepehri     26 70 71 85   mitrasepehri9@hotmail.com
HoldlederAnnette Brahe22 63 67 35    annettebrahe@gmail.com
U10 Drenge
AfdelingsansvarligSøren Værnstrøm30 49 04 00sv.jacobsen79@gmail.com
Træner 1. holdJakob Rysgaardjakobrysser@gmail.com
Ungtræner 2. holdTais Pedersen
Ungtræner 2. holdSimone Gardil
U11 Drenge
AfdelingsansvarligSøren Værnstrøm30 49 04 00sv.jacobsen79@gmail.com
Træner 1. holdLine Detlef29 76 39 69linedetlef@gmail.com
Træner 2. holdCatrine Horsted51 78 37 39Catrinehor@hotmail.com
Træner 2. holdNiciki Sørensen31 62 41 22nicki.brinch@yahoo.com
Ungtræner 2. holdNicklas Horsted
Træner 3. holdJon Papini
HoldlederAnne Højland26 93 06 29annehojland@hormail.com
U10 Piger
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdDorthe Andersson28 90 90 60denbilligeende@hotmail.com
Træner 1. holdMads S. B. Pedersen25 63 36 96madssbpedersen@gmail.com
Træner 2. holdGlenGlen.rom74@gmail.com
Træner 2. holdKatrine BeckmannKatrine_beckmann@hotmail.com
U11 PigerAfdelingsansvarlig
Træner 1. holdDorthe Andersson28 90 90 60denbilligeende@hotmail.com
Træner 1. holdThomas WeinreichWeinreich.tw@gmail.com
Træner 2. holdSune StarfeldtStarfeldt@gmail.com
Træner 3. holdNatashaNroelshoej@gmail.com
Træner 3. holdArmina BijedicArminaBijedic@hotmail.com
Træner 3. holdAnna BeganovicAnnaBeganovic@hotmail.com
U12 Drenge
U13 Drenge
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdMartin Titter Pedersen30 94 20 00martin.titter@gmail.com
Træner 2. holdThomas A. Andersen60 63 43 42thomas_andrzej@yahoo.com
U12 Piger
U13 Piger
Afdelingsansvarlig og træner 1. hold Claus LøfbergClauslof@gmail.com
Træner 1. holdTina Fensdaltinafensdal@gmail.com
Træner 2. hold
U15 Drenge
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdJesper Bak91 89 64 61bakschen@hotmail.com
Træner 1. og 2. holdNaman Raja Gul27 64 71 16namamt2635@hotmail.com
Træner 2. holdThomas Lund28 59 42 05thomas.lund.nielsen@hotmail.com
MålmandstrænerThomas Grahn42 34 90 14thomasgrahn3@gmail.com
HoldlederCarsten Gardil27 47 24 68cga@vip.cybercity.dk
U15 Piger
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdCarsten Sørensen20 42 19 28carlo@kies.dk
Træner 1. holdThea Rosenkrans Christiansen53 77 73 74trc@sanders.pm
Træner 2. holdClaus Lykke Christensen40 50 28 83clyk@outlook.dk
Træner 2. holdFrederikke Kristensen22 17 99 48frederikkerejgaard@gmail.com
Træner 3. holdLotte ZeebergLotte.zeeberg@icloud.com
Træner 3. holdPernille Duun28 18 93 18pernilleduun@hotmail.com
Træner 3. holdLeon Lund Jensen24 27 80 97llj@tdc.dk
MålvogtertrænerLouise Egestorp
U17 Drenge
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdMartin Holmgaard28 76 07 81mholmgaardp@gmail.com
Træner 1. holdNicolai Worsøe27 82 92 30nicolaikw95@gmail.com
Træner 2. holdMorten Farver51 14 80 75morten_farver@hotmail.com
Træner 2. hold og 3. holdDaniel B. Andersson26 12 21 03daniel_89_andersson@hotmail.com
Træner 2. hold og holdlederKatharina Olah30 51 99 34katarina.olah@gmail.com
Træner 3. holdCharlotte Vinsløv20 92 93 69cvn88@hotmail.com
U16 Piger
Træner 1. holdSimon Guldager Christensen27 37 47 27simon_guldager@hotmail.com
Træner 1. holdCecilie Løvdalcecilie.lovdal@hotmail.com
U17 Piger
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdEmil Lohse24 83 79 93emil@lohse.nu
Træner 1. holdDan Hansen42 30 07 05DHS@outlook.dk
Holdleder 1. holdIrene Christensen28 44 70 49IreneChristensenprivat@hotmail.com
Træner 2. hold
MålvogtertrænerLouise Egestorp
Fysioterapeut
Fysisk trænerSimone Pedersen
U19 Drenge
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdThomas Knudsen27 82 76 12thomas.knudsen7@icloud.com
Træner 1. hold og 2. holdMartin Bjørnstad27 21 67 81martinkb5@hotmail.com
Træner 2. holdMorten Farver51 14 80 75morten_farver@hotmail.com
HoldlederLars Hagbart40 96 15 33lh@datamann.dk
Fysisk træner
Fysioterapeut
Målmandstræner
U19 Piger
Afdelingsansvarlig og træner 1. holdStiwen Larsen52 25 45 67Stiwen@hotmail.com
Træner 1. holdTor Mikkelsen 27 63 32 51tormikkelsen@hotmail.dk
Træner 2. holdJacob Karlsen60 16 56 73karlsen_89_@hotmail.com
HoldlederLene Mørkeberg Oest21 40 86 11Lenemorkeberg@gmail.com
Fysioterapeutsigne_hoier96@hotmail.com
Fysisk træner

Målmandstræner
Senior
Herrer 1
CheftrænerMathias Albrektsen31 56 04 10malbrektsen1987@gmail.com
AssistenttrænerMartin Holmgaardmholmgaardp@gmail.com
Målmands-/forsvarstrænerClaus Brunse24 48 01 66cb@lautruppark.dk
HoldlederJan Stauning
Fysisk træner
Fysioterapeut
SportschefSasho Petrevski40 45 67 62spe@sosdahkbh.dk
DirektørDaniel Svensson51 90 99 95ds@ajax.dk
VIP & PRMikkel Frid31 20 90 45mikkel.frid@gmail.com
Bestyrelsesformand og Økonomi direktørHenrik Ritlov40 63 72 29henrik@ritlov.dk
Herrer 2
Afdelingsansvarlig og trænerMikkel Hyldebo Jensen26 35 92 36mikkel1987@yahoo.dk
TrænerJesper Bak91 89 64 61bakschen@hotmail.com
HoldlederLars Hagbart40 96 15 33lars.hagbart@gmail.com
Herrer 3
AfdelingsansvarligKim Fischer26 39 40 18kim.fischer@gmail.com
TrænerPeter From20 36 27 99PFN@gentofte.dk
Oldboys og Veteran
AfdelingsansvarligKim Fischer26 39 40 18kim.fischer@gmail.com
Damer 1
CheftrænerDennis Bo53 65 16 68denbojen87@gmail.com
AssistenttrænerClaus Kuno
HoldlederHanne Monsrud27 57 01 73
Fysioterapeut
Fysisk træner
Videomand
Direktør og SportschefMathias Berg21 61 12 49mathis.berg@gmail.com
Damer 2
TrænerMichael Pallisgaard50 55 88 44michael@connery.dk
Damer 3
Træner
Træner/holdleder
Damer 4
Træner
Sportslig udvalg
FormandJan Barslev41 41 55 99janbarslev@gmail.com
Sportchef Elite herrer fra U13D1
til og med U19D og HS2
Mogens Weis20 63 92 93mogensweis@gmail.com
Sportschef Elite damer fra U13P1
til og med DS1
Mathias Berg
21 61 12 49mathis.berg@gmail.com
Børnekonsulent fra Happy Kidz
til og med U12D/P
Jacob Just Mikkelsen30 25 40 82jacobjustmikkelsen@gmail.com
Børnekonsulent fra Happy Kidz
til og med U12D/P
Naman Raja Gul27 64 71 16namanT2635@hotmail.com
Ansvarlig Bredde mænd fra HS3
til og med oldboys/veteran
Kim Fischer26 39 40 18kim.fischer@gmail.com
Ansvarlig Bredde damer fra DS2
til og med mødrehåndbold
Maria Knudsen30 27 35 12knudsen66@hotmail.com
AdministrationAnnette Grønmann Larsen52 16 76 43annetteg@ajax.dk