AJAX KØBENHAVN HÅNDBOLD

Bestyrelsen

 

Bestyrelsen sæsonen 2018-19:

Anette Laustsen - Formand

Formand
Mobil: 27 27 44 03
Emailformand@ajax.dk

Niels Jensen - Næstformand

Næstformand
Mobil
: 61 77 43 72
Emailnielsjensen82@gmail.com

Bente Gardil - Økonomiansvarlig

Økonomiansvarlig
Mobil
:  50 56 56 04
Email: bente@ajax.dk

Tim Myhrvold - Sponsor og kommunikationsansvarlig

Sponsor og kommunikationsansvarlig fra 1. april 2016
Mobil: 22 68 21 65
Email: tim.myhrvold@gmail.com

Jan Barslev - Formand for Sportsligt udvalg

Formand for Sportsligt udvalg
Mobil: 41 41 55 99
Email: janbarslev@gmail.com

Amanda Turay - Repræsentant 1. damer

Repræsentant 1. damer
Mobil: 22 63 51 98
Emailiamturay@hotmail.com

Annette Grønmann Larsen - Repræsentant 1. herrer

Repræsentant 1. herrer
Mobil: 52 16 76 43
Mail: annetteg@ajax.dk

HS1 Jesper Bak 16-17 AJAX_65A9113

Jesper Bak - Suppleant

Suppleant
Mobil
: 28 83 93 60
Emailbakschen@hotmail.com

Annette Grønmann Larsen - Sekretær

Sekretær
Mobil: 52 16 76 43
Mail: annetteg@ajax.dk

 

En uge før bestyrelsesmøderne kan man indsende forslag til dagsorden til formand Anette Laustsen på mail: formand@ajax.dk

Næste bestyrelsesmøde afholdes (endnu ikke fastsat) d.  2018 kl. 18.00 – 21.00 i Bavnehøj.

Forretningsorden for Ajax Københavns Bestyrelse – vedtaget 08-11-16:

Gældende aftaler for sæsonen 2018-2019:

Generalforsamling 2018:


Referater:
04. oktober


30. august

12. juni

08. maj

12. marts

14. februar

08. januar

30. november

30. oktober

28. september

30. august

20. juni

22. maj

20.april

22.marts

21. februar

03. januar